Firma Kosmala Electric zajmuje się obsługą inwestycji budowlanych i remontowych w zakresie instalacji elektro-energetycznych i niskoprądowych. Nasza specjalność to komercyjne i przemysłowe instalacje elektryczne i teletechniczne, które stanowią moc dzisiejszego świata biznesu.

Dbamy o najwyższą jakość pracy zespołu i świadczonych usług. To nasz wyróżnik będący podstawą działalności. Naszym celem jest zapewnienie każdemu Klientowi możliwie najlepszego doświadczenia i dostarczenie w pełni satysfakcjonującego rozwiązania, odpowiadającego na oczekiwania i potrzeby oraz uwzględniającego dostępne innowacje technologiczne.

Wykonujemy instalacje elektryczne dla dużych projektów, zarówno indywidualnych jak i przemysłowych oraz instytucjonalnych. Działamy na rynku jako generalny podwykonawca lub bezpośredni wykonawca projektu czy wykonawca wybrany drogą przetargu. Świadczymy pełen zakres usług od projektu, konsultacji, wyceny poprzez przygotowanie systemu oraz całkowitą realizację montażu instalacji elektrycznej wraz z osprzętem oświetleniowym.

Świadczymy także usługi serwisowe, zdobywając w ten sposób zaufanie i szacunek naszych Klientów, a i także pracowników. Nasze zaangażowanie w trwałą doskonałość sprawia, że jesteśmy jednym z czołowych dostawców usług elektrycznych w tym regionie Polski.